Od niedzieli 11 lutego 2018 r. do dnia wczorajszego trwały rozrywki o mistrzostwo sołectwa w bilardzie.
Turniej zorganizowany został przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce "Że Chcę". Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwali Jacek Dubis, Grzegorz Węgrzynowski, Tomasz Laskoś i prowadzący Klub Młodzieży Konrad Cieslak. Nagrody ufundował GOK w Chorkówce.
Poniżej komplet wyników:
Grupa A
Piotr Dedowicz – Marcin Laskoś 0:2
Piotr Dedowicz – Grzegorz Węgrzynowski 0:2
Piotr Dedowicz – Sylwester Skalski 1:2
Piotr Dedowicz – Jakub Węgrzyn 0:2
Piotr Dedowicz – Modest Gunia 2:1
Marcin Laskoś – Grzegorz Węgrzynowski 2:0
Marcin Laskoś – Sylwester Skalski 1:2
Marcin Laskoś – Jakub Węgrzyn 1:2
Marcin Laskoś – Modest Gunia 1:2
Grzegorz Węgrzynowski – Sylwester Skalski 2:1
Grzegorz Węgrzynowski – Jakub Węgrzyn 2:0
Grzegorz Węgrzynowski – Modest Gunia 2:0
Sylwester Skalski – Jakub Węgrzyn 1:2
Sylwester Skalski – Modest Gunia 2:0
Jakub Węgrzyn – Modest Gunia 1:2
Grupa A
Dedowicz Piotr 3
Laskoś Marcin 7
Węgrzynowski Grzegorz 8 - Q
Skalski Sylwester 8 - Q
Węgrzyn Jakub 7 - baraż
Gunia Modest 5
Grupa B
Piotr Kozubal – Jakub Gromek 1:2
Piotr Kozubal – Tomasz Łopatkiewicz 0:2
Piotr Kozubal – Jacek Dubis 0:2
Piotr Kozubal – Grzegorz Wityński 0:2
Piotr Kozubal – Nikodem Wierdak 0:2 vo.
Jakub Gromek – Tomasz Łopatkiewicz 1:2
Jakub Gromek – Jacek Dubis 0:2
Jakub Gromek – Grzegorz Wityński 2:0
Jakub Gromek – Nikodem Wierdak 2:0
Tomasz Łopatkiewicz – Jacek Dubis 2:1
Tomasz Łopatkiewicz – Grzegorz Wityński 2:0
Tomasz Łopatkiewicz – Nikodem Wierdak 2:1
Jacek Dubis – Grzegorz Wityński 2:0
Jacek Dubis – Nikodem Wierdak 0:2
Grzegorz Wityński – Nikodem Wierdak 1:2
Grupa B
Kozubal Piotr 1
Gromek Jakub 7 - baraż
Łopatkiewicz Tomasz 10 - Q
Dubis Jacek 7 - Q
Wityński Grzegorz 3
Wierdak Nikodem 7
Grupa C
Konrad Cieślak – Michał Frużyński 2:1
Konrad Cieślak – Tomasz Laskoś 2:1
Konrad Cieślak – Adrian Wolski 2:0 vo.
Konrad Cieślak – Daniel Skalski 2:1
Konrad Cieślak – Patryk Gruszka 2:0
Michał Frużyński – Tomasz Laskoś 0:2
Michał Frużyński – Adrian Wolski 2:0 vo.
Michał Frużyński – Daniel Skalski 1:2
Michał Frużyński – Patryk Gruszka 0:2
Tomasz Laskoś – Adrian Wolski 2:0 vo.
Tomasz Laskoś – Daniel Skalski 2:1
Tomasz Laskoś – Patryk Gruszka 2:1
Adrian Wolski – Daniel Skalski 0:2
Adrian Wolski – Patryk Gruszka 0:2
Daniel Skalski – Patryk Gruszka 2:1
Grupa C
Cieślak Konrad 10 - Q
Frużyński Michał 4
Laskoś Tomasz 9 - Q
Wolski Adrian 0
Skalski Daniel 8 - Q
Gruszka Patryk 6
Baraż o awans do ćwierćfinału Jakub Węgrzyn – Jakub Gromek 2:1
ĆWIERĆFINAŁY
Grupa A
1. Tomasz Łopatkiewicz 3
2. Tomasz Laskoś 7 - Q
3. Konrad Cieślak 5 - Q
4. Sylwester Skalski 3
Tomasz Łopatkiewicz - Tomasz Laskoś 0:2
Tomasz Łopatkiewicz – Konrad Cieślak 1:2
Tomasz Łopatkiewicz – Sylwester Skalski 2:1
Tomasz Laskoś – Konrad Cieślak 2:1
Tomasz Laskoś – Sylwester Skalski 2:1
Konrad Cieślak – Sylwester Skalski 2:1
Grupa B
Grzegorz Węgrzynowski 6 - Q
Jacek Dubis 3
Daniel Skalski 6-Q
Jakub Węgrzyn 3
Grzegorz Węgrzynowski – Jacek Dubis 2:0
Grzegorz Węgrzynowski – Daniel Skalski 2:1
Grzegorz Węgrzynowski – Jakub Węgrzyn 1:2
Jacek Dubis – Daniel Skalski 0:2
Jacek Dubis – Jakub Węgrzyn 2:0
Daniel Skalski – Jakub Węgrzyn 2:1
PÓŁFINAŁY
1A Tomasz Laskoś - 2B Daniel Skalski 3:1
1B Grzegorz Węgrzynowski - 2A Konrad Cieślak 3:1
O 3 MIEJSCE
Grzegorz Węgrzynowski - Daniel Skalski 3:0
FINAŁ
Konrad Cieślak - Tomasz Laskoś 3:1
Gratulacje dla Wszystkich uczestników.