• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, sportowców i nie tylko, do wzięcia udziału w II Biegu Charytatywnym dla Joli i Jasia. Do biegu tego aktywnie włączyło się nasze Stowarzyszenie, które serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców. Imprezę rozpoczynamy o godz 17.00 startem z KBC Chorkówka, następnie w asyście jednostek OSP z terenu naszej gminy, bieg uda się ulicami naszej miejscowości do Zręcina, Świerzowej Polskiej, Szczepańcowej, by powrócić na ulice Zręcina i udać się w kierunku Chorkówki. Całość zakończona zostanie na Kompleksie Boisk Sportowych w Chorkówce. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Bieg odbywał się będzie w tempie treningowym. Mieszkańców naszego sołectwa prosimy o wyjście podczas biegu na trasę, doping i wsparcie tego szczytnego celu. Biegaczy prosimy o zabraniem ze sobą latarek czołówek. Po zakończeniu biegu zapraszamy na ciepły posiłek.