Bieg Tropem Wilczym 2020 za nami. Przedstawiamy oficjalne wyniki:
Bieg 1963 m KOBIETY
Miejsce | Nr startowy | Czas | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub sportowy |
1 | 53 | 9:37 | Katarzyna | Smolik | Krosno | KB Athletic Zręcin |
2 | 2 | 11:05 | Weronika | Szmist | Szczepańcowa | KB Athletic Zręcin |
3 | 21 | 11:15 | Agata | Munia | Kopytowa | |
4 | 113 | 11:17 | Joanna | Pająk-Cieśla | Krosno | |
5 | 42 | 11:37 | Magdalena | Wierdak | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
6 | 31 | 11:49 | Olga | Janocha | Świerzowa Polska | MJE Team |
7 | 12 | 12:09 | Renata | Szmist | Świerzowa Polska | |
8 | 51 | 13:05 | Aleksandra | Munia | Kopytowa | |
9 | 41 | 13:06 | Barbara | Foryś | Dębowiec | |
10 | 3 | 13:07 | Nadia | Szmist | Świerzowa Polska | |
11 | 115 | 13:31 | Jolanta | Roś | Jasło | |
12 | 18 | 13:38 | Weronika | Guzik | Zręcin | |
13 | 44 | 13:44 | Zuzanna | Mindak | Krosno | Athletic Zręcin |
14 | 5 | 14:58 | Julia | Krawczyk | Żeglce | Jest Lepiej – Częstochowa |
14 | 7 | 14:58 | Małgorzata | Krawczyk | Żeglce | Jest Lepiej – Częstochowa |
16 | 39 | 15:03 | Maria | Bęben | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
17 | 34 | 15:33 | Bogusława | Mędrek | Żeglce | |
18 | 37 | 15:37 | Anna | Bęben | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
19 | 29 | 16:11 | Maja | Kurzawa | Żeglce | |
20 | 26 | 16:13 | Ewa | Kurzawa | Żeglce | |
21 | 28 | 16:15 | Zofia | Dobosz | Żeglce | |
22 | 27 | 16:16 | Barbara | Dobosz | Żeglce |
Bieg 1963 m MĘŻCZYŹNI
Miejsce | Nr startowy | Czas | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub sportowy |
1 | 19 | 7:23 | Daniel | Bolek | Łężyny | |
2 | 166 | 7:43 | Bartosz | Smolik | ||
3 | 145 | 7:47 | Tomasz | Wojtowicz | Widacz | KB Athletic Zręcin |
4 | 11 | 7:49 | Kacper | Dziadosz | Nienaszów | |
5 | 14 | 7:51 | Marcin | Biedka | Krosno | KKB MOSiR Krosno/ KM PSP Krosno |
6 | 30 | 8:21 | Maciej | Janocha | Świerzowa Polska | MJE Team |
7 | 167 | 8:47 | Marcin | Kisielewicz | ||
8 | 33 | 9:02 | Mateusz | Grzesik | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
9 | 48 | 9:12 | Karol | Nowak | Dobieszyn | |
10 | 36 | 9:16 | Jarek | Kurcoń | Jedlicze | |
11 | 9 | 9:18 | Michał | Wolski | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
12 | 8 | 9:30 | Paweł | Rachwał | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
13 | 10 | 9:35 | Wlodzimierz | Foryś | Jasło | Jasielskie Pioruny |
14 | 23 | 9:56 | Sławomir | Czajkowski | Krosno | |
15 | 22 | 10:04 | Piotr | Zadylak | Krosno | |
16 | 43 | 10:14 | Robert | Szczygieł | Jasło | |
17 | 13 | 10:22 | Marek | Zajchowski | Moderówka | ULKS Technik Trzcinica |
18 | 1 | 10:23 | Jakub | Skalski | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
19 | 155 | 10:24 | Szczepan | Kowalski | ||
20 | 16 | 10:36 | Adrian | Wolski | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
21 | 20 | 11:00 | Marcin | Kobak | Jasło | |
22 | 59 | 11:02 | Krystian | Jaracz | Siedliska Żmigrodzkie | KB Athletic Zręcin |
23 | 52 | 11:06 | Grzegorz | Bugiel | Długie | |
24 | 78 | 11:50 | Łukasz | Kołodziej | Jasło | |
24 | 94 | 11:50 | Grzegorz | Papciak | Jasło | |
26 | 17 | 12:01 | Miroslaw | Guzik | Zręcin | |
27 | 47 | 12:08 | Roman | Nowak | Dobieszyn | |
28 | 6 | 15:00 | Krzysztof | Krawczyk | Żeglce | Jest Lepiej – Częstochowa |
29 | 35 | 15:32 | Mikołaj | Mędrek | Żeglce | |
30 | 38 | 15:57 | Andrzej | Bęben | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
Bieg 6 km KOBIETY
Miejsce | Nr startowy | Czas | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub sportowy |
1 | 68 | 26:46 | Beata | Kandefer | Korczyna | KB Athletic Zręcin |
2 | 70 | 27:04 | Agnieszka | Olbrot | Jasło | Jasielskie Pioruny |
3 | 53 | 27:48 | Katarzyna | Smolik | Krosno | KB Athletic Zręcin |
4 | 83 | 28:49 | Ilona | Bieszczad | Wojaszówka | KB Athletic Zręcin |
5 | 64 | 30:48 | Jadzia | Szmist | Szczepańcowa | KB Athletic Zręcin |
6 | 69 | 31:37 | Izabela | Barsznica | Świerzowa Polska | LKS Błękitni Żeglce |
7 | 73 | 34:23 | Emanuela | Gromek | Łubno Szlacheckie | |
8 | 84 | 35:29 | Monika | Wiklowska | Zręcin | KB Athletic Zręcin |
9 | 76 | 35:30 | Agnieszka | Henzel | Jasło | |
10 | 96 | 46:46 | Aleksandra | Mróz | Dobieszyn |
Bieg 6 km MĘŻCZYŹNI
Miejsce | Nr startowy | Czas | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub sportowy |
1 | 169 | 20:00 | Karol | Sokół | ||
2 | 98 | 21:52 | Szymon | Szmist | Szczepańcowa | KB Athletic Zręcin |
3 | 166 | 22:19 | Bartosz | Smolik | ||
4 | 19 | 22:22 | Daniel | Bolek | Łężyny | |
5 | 80 | 22:40 | Mateusz | Bieszczad | Wojaszowka | KB Athletic Zręcin |
6 | 90 | 23:03 | Tomasz | Rachwalski | Żeglce | |
7 | 121 | 23:17 | Janusz | Kostka | Szczepańcowa | Posmakuj Run Team |
8 | 74 | 23:22 | Łukasz | Jasiński | Jasło | Spróchnjali Herkulesi |
9 | 152 | 23:43 | Adam | Kułak | ||
10 | 72 | 23:45 | Kamil | Cieślik | Jasło | Spruchniali Herkulesi |
11 | 89 | 23:46 | Sławomir | Findysz | Krosno | |
12 | 111 | 23:51 | Grzegorz | Gierula | Łężany | Zdany Tylko Na Siebie |
13 | 81 | 23:55 | Sylwester | Kozioł | Krosno | |
14 | 127 | 23:58 | Jarosław | Szmist | Swierzowa Polska | KB Athletic Zrecin |
15 | 104 | 23:59 | Jakub | Hejnar | Szczepańcowa | |
16 | 24 | 24:17 | Rafał | Zajchowski | Świerzowa Polska | |
17 | 92 | 24:39 | Jerzy | Skalski | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
18 | 160 | 24:49 | Mateusz | Ptak | ||
19 | 87 | 24:57 | Dariusz | Błażejowski | Świerzowa Polska | |
20 | 71 | 25:24 | Mirosław | Mika | Krosno | |
21 | 103 | 25:27 | Kacper | Kozioł | Krosno | |
22 | 85 | 25:52 | Janusz | Sanocki | Moderówka | Nowy Styl Group Running Team |
23 | 61 | 25:55 | Karol | Winiarski | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
24 | 125 | 26:15 | Dariusz | Niemiec | Jasło | Nowy Styl Running Team |
25 | 100 | 26:16 | Paweł | Mindak | Krosno | KB Athletic Zręcin |
26 | 82 | 26:17 | Jarosław | Bobusia | Krosno | |
27 | 86 | 26:19 | Daniel | Skalski | Żeglce | LKS Błękitni Żeglce |
28 | 95 | 26:31 | Artur | Panaś | Szczepańcowa | Zamczysko Team |
29 | 124 | 27:02 | Paweł | Poparda | Rzeszów | PZU Sport Team |
30 | 99 | 27:13 | Jakub | Nowak | Szczepańcowa | |
31 | 56 | 27:29 | Sebastian | Gruszka | Zręcin | KB Athletic Zręcin |
32 | 79 | 27:38 | Jakub | Kwiatek | Krosno | |
33 | 63 | 27:41 | Paweł | Ciuba | Krosno | Spróchniali Herkulesi |
34 | 114 | 27:57 | Tomasz | Gierlasiński | Łubno Opace | Polonia Kopytowa |
35 | 45 | 28:05 | Jan | Bugiel | Wrocanka | |
36 | 109 | 28:09 | Konrad | Krzywda | Chorkówka | Spróchniali Herkulesi |
37 | 122 | 28:14 | Bogdan | Wilk | Świerzowa Polska | Jak mi się chce |
38 | 123 | 28:19 | Andrzej | Reczkowski | Nienaszów | Athletic Zręcin |
39 | 167 | 28:40 | Marcin | Kisielewicz | ||
40 | 126 | 29:05 | Leszek | Leśniak | Dukla | |
41 | 118 | 29:06 | Marek | Miśkowicz | Toki | MJE (elektro) Team |
42 | 23 | 29:34 | Sławomir | Czajkowski | Krosno | |
43 | 25 | 29:35 | Marcin | Krzywda | Leśniówka | |
44 | 154 | 29:36 | Dariusz | Kowalski | ||
45 | 62 | 30:01 | Michał | Arciszewski | Świerzowa Polska | Spróchniali Herkulesi |
46 | 75 | 30:05 | Jacek | Karbownik | Tarnowiec | MORSY Tarnowieckie |
47 | 117 | 30:06 | Bogdan | Czekaj | Krosno | Morsy Krosno |
48 | 106 | 30:18 | Wojciech | Kandefer | Korczyna | KB Athletic Zręcin |
49 | 120 | 30:19 | Tomasz | Gęsiak | Żeglce | |
50 | 153 | 30:27 | Wincenty | Wojtasiewicz | ||
51 | 163 | 30:44 | Marek | Falon | ||
52 | 66 | 30:59 | Dariusz | Wiatr | Krosno | |
53 | 159 | 31:03 | Jan | Musiał | ||
54 | 91 | 31:05 | Ignacy | Wajdowicz | Dębowiec | Spróchniali Herkulesi |
55 | 58 | 31:20 | Łukasz | Janas | Bóbrka | |
56 | 57 | 31:21 | Szymon | Janas | Bóbrka | SFORA BMK |
57 | 93 | 31:47 | Jarosław | Cieśla | Krosno | |
58 | 15 | 31:55 | Sylwester | Kozioł | Krosno | |
59 | 162 | 32:13 | Mateusz | Borek | ||
60 | 156 | 32:28 | Konrad | Kowalski | ||
61 | 119 | 32:50 | Tomasz | Cygan | Krosno | Morsy Krosno |
62 | 107 | 33:00 | Kuba | Biroś | Czeluśnica | |
63 | 128 | 33:13 | Paweł | Szczepanek | Krosno | |
64 | 102 | 34:24 | Jacek | Foremny | Świerzowa Polska | |
65 | 4 | 34:35 | Hubert | Czerwonka | Jasło | Space Morsy Jasielski Klub Endorfin |
66 | 77 | 35:05 | Marcin | Kobak | Jasło | |
67 | 65 | 35:58 | Andrzej | Cyran | Nowy Żmigród | Tygrys |
68 | 101 | 36:44 | Grzegorz | Gądela | Krosno | Nieważne który, nieważne jak, byle dobiec |
Marsz nordic walking 6 km KOBIETY
Miejsce | Nr startowy | Czas | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub sportowy |
1 | 129 | 36:41 | Agnieszka | Pasieka | Ustrobna | |
2 | 132 | 37:45 | Małgorzata | Krawczyk | Żeglce | Jest Lepiej – Częstochowa |
3 | 142 | 44:12 | Agata | Munia | Kopytowa | |
4 | 144 | 44:14 | Barbara | Dobosz | Żeglce | |
5 | 141 | 44:18 | Iwona | Polak | Sądkowa | |
6 | 140 | 47:05 | Agnieszka | Buczyńska | Świerzowa Polska | Dorsum |
7 | 130 | 48:36 | Joanna | Hanus | Krosno | |
8 | 143 | 49:57 | Ewa | Kurzawa | Żeglce | |
9 | 146 | 52:55 | Ludmiła | Mróz | Krosno | |
10 | 164 | 54:16 | Monika | Borek | ||
10 | 165 | 54:16 | Edyta | Nawracaj | ||
12 | 139 | 56:28 | Małgorzata | Budzik | Bóbrka | |
12 | 147 | 56:28 | Iwona | Trybus | Bóbrka |
Marsz nordic walking 6 km MĘŻCZYŹNI
Miejsce | Nr startowy | Czas | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub sportowy |
1 | 145 | 34:41 | Tomasz | Wojtowicz | Widacz | KB Athletic Zręcin |
2 | 168 | 36:08 | Andrzej | Michalski | ||
3 | 136 | 36:17 | Witold | Zych | Rogi | |
4 | 138 | 39:44 | Jakub | Krawczyk | Iwonicz | |
5 | 137 | 42:04 | Jarosław | Firlej | Machnówka | |
6 | 131 | 44:16 | Krzysztof | Krawczyk | Żeglce | Jest Lepiej – Częstochowa |
7 | 134 | 47:06 | Robert | Lis | Korczyna | |
8 | 135 | 47:07 | Oskar | Zimoch | Korczyna | |
9 | 32 | 48:18 | Maciej | Wojtowicz | Widacz | |
10 | 105 | 56:28 | Piotr | Dedowicz | Bóbrka |
Najmłodszy zawodnik: Zofia Dobosz
Najstarszy zawodnik: Jan Musiał
Najlepsza zawodniczka Błękitnych Żeglce: Izabela Barsznica
Najlepszy zawodnik Błękitnych Żeglce: Tomasz Rachwalski
Najlepsza mieszkanka Żeglec w biegu na 1963 m: Magdalena Wierdak
Najlepszy mieszkaniec Żeglec w biegu na 1963 m: Mateusz Grzesik
Najlepsza mieszkanka Żeglec w marszu NW na 6 km: Małgorzata Krawczyk
Najlepszy mieszkaniec Żeglec w marszu NW na 6 km: Krzysztof Krawczyk