- Szczegóły
-
Super User
-
Kategoria: Aktualności
-
-
Odsłony: 1806
XI Bieg Żołnierzy Wyklętych ''Tropem Wilczym'' Żeglce 2023.
Lista zgłoszonych zawodników (stan na 1.03.2023 na godz. 20:00).
Bieg historyczny 1963 metry:
Nr |
Imię |
Nazwisko |
Miejscowość |
Klub sportowy |
2 |
Maria |
Bęben |
Żeglce |
Błękitni Żeglce |
3 |
Tomasz |
Wojtowicz |
Widacz |
K.B. Athletic Zrecin |
4 |
Gabriela |
Bryg |
Gorlice |
UKS Kobylanka |
5 |
Mateusz |
Bryg |
Gorlice |
UKS Kobylanka |
6 |
Alan |
Prokop |
Libusza |
UKS Kobylanka |
7 |
Fabian |
Prokop |
Libusza |
UKS Kobylanka |
8 |
Julia |
Rojek |
Kobylanka |
UKS Kobylanka |
9 |
Michał |
Rojek |
Kobylanka |
UKS Kobylanka |
10 |
Mateusz |
Pełdiak |
Krosno |
KB Athletic Zręcin |
11 |
Anna |
Gruca |
Gorlice |
UKS Kobylanka |
12 |
Przemyslaw |
Gruca |
Gorlice |
UKS Kobylanka |
13 |
Wiktoria |
Przybyłowicz |
Kobylanka |
UKS Kobylanka |
14 |
Oliwia |
Sajdak |
Żeglce |
Lks Błękitni Żeglce |
15 |
Paweł |
Przybyłowicz |
Kobylanka |
UKS Kobylanka |
16 |
Nikola |
Kotowicz |
Kobylanka |
UKS Kobylanka |
17 |
Tomasz |
Kotowicz |
Kobylanka |
UKS Kobylanka |
18 |
Agata |
Rępalska |
Krościenko Wyżne |
|
19 |
Antonina |
Bylica |
Lipinki |
UKS Kobylanka |
20 |
Agnieszka |
Bylica |
Lipinki |
ULKS Lipinki |
21 |
Amelia |
Prokop |
Libusza |
UKS Kobylanka |
22 |
Tomasz |
Prokop |
Libusza |
UKS Kobylanka |
23 |
Lena |
Mosoń |
Libusza |
UKS Kobylanka |
24 |
Grzegorz |
Bugiel |
Długie |
|
25 |
Szymuś |
Bugiel |
Długie |
|
26 |
Maja |
Kurzawa |
Żeglce |
|
27 |
Wojciech |
Serwiński |
Żeglce |
Błękitni Żeglce |
28 |
Leszek |
Leśniak |
Dukla |
|
29 |
Joanna |
Hanus |
Krosno |
|
30 |
Seweryn |
Nycz |
Dukla |
|
31 |
Patryk |
Bęben |
Krosno |
|
32 |
Karol |
Winiarski |
Żeglce |
Błękitni Żeglce |
33 |
Marcin |
Kobak |
Żeglce |
B Ż |
34 |
Aleksandra |
Nycz |
Glinik Polski |
Depki |
35 |
Olga |
Janocha |
Świerzowa Polska |
Depki |
36 |
Agnieszka |
Galica-Niepokój |
Średnie Wielkie |
Średnie Wielkie |
37 |
Róża |
Niepokój |
Średnie Wielkie |
Średnie Wielkie |
38 |
Wiktor |
Markuszka |
Nadole |
SP Dukla |
39 |
Julia |
Krawczyk |
Żeglce |
Jest Lepiej Częstochowa |
40 |
Ksawery |
Wojnarowski |
Krosno |
|
41 |
Maciej |
Janocha |
Świerzowa Polska |
MJE TEAM |
42 |
Kamil |
Klatka |
Krosno |
Athletic Zręcin |
43 |
Mateusz |
Grzesik |
Żeglce |
Błękitni Żeglce |
44 |
Joanna |
Pająk-Cieśla |
Krosno |
|
45 |
Krystian |
Jaracz |
Siedliska Żmigrodzkie |
KB Athletic Zręcin |
46 |
Andrzej |
Reczkowski |
Nienaszów |
KB Athletic Zręcin |
47 |
Mateusz |
Mastaj |
Krosno |
|
48 |
Kacper |
Mastaj |
Krosno |
|
49 |
Miłosz |
Mastaj |
Krosno |
|
50 |
Łukasz |
Kołodziej |
Jasło |
|
51 |
Tomasz |
Pałucki |
Jasło |
|
52 |
Zofia |
Dobosz |
Żeglce |
|
53 |
Natalia |
Cieśla |
Kobylanka |
UKS Kobylanka |
54 |
Emanuela |
Gromek |
Łubno Szlacheckie |
Błękitni Żeglce |
55 |
Wiktoria |
Kurzawa |
Żeglce |
|
56 |
Maciej |
Wojtowicz |
Widacz |
|
Bieg główny 6 km:
Nr |
Imię |
Nazwisko |
Miejscowość |
Klub sportowy |
57 |
Stanisław |
Twaróg |
Jaszczew |
KTC Krosno |
58 |
Mateusz |
Pełdiak |
Krosno |
KB Athletic Zręcin |
59 |
Krzysztof |
Cieśla |
Jasło |
|
60 |
Paulina |
Szurlej |
Haczów |
|
61 |
Jan |
Musiał |
Jasło |
|
62 |
Daniel |
Skalski |
Żeglce |
LKS Błękitni Żeglce |
63 |
Marcin |
Rępalski |
Krościenko Wyżne |
Brygada RR |
64 |
Roman |
Bielski |
Potok |
Jedlickie Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Wojtek MTB Jedlicze |
65 |
Michał |
Arciszewski |
Świerzowa Polska |
Spróchniali Herkulesi |
66 |
Mirosław |
Mika |
Krosno |
|
67 |
Dariusz |
Błażejowski |
Świerzowa Polska |
|
68 |
Jarosław |
Szmist |
Swierzowa Polska |
Kb Athletic Zrecin |
69 |
Paweł |
Ciuba |
Krosno |
Spróchniali Herkulesi |
70 |
Sławek |
Markuszka |
Nadole |
MOSiR Dukla |
42 |
Kamil |
Klatka |
Krosno |
Athletic Zręcin |
71 |
Andrzej |
Mercik |
Łężany |
|
72 |
Sławomir |
Maguda |
Jasło |
|
73 |
Katarzyna |
Furman |
Długie |
Brak |
74 |
Jarosław |
Cieśla |
Krosno |
|
75 |
Łukasz |
Kubal |
Krosno/Krościenko Niżne |
|
76 |
Jakub |
Nowak |
Szczepańcowa |
|
77 |
Jakub |
Kwiatek |
Krosno |
|
78 |
Tomasz |
Rachwalski |
Żeglce |
Błękitni żeglce |
79 |
Adrian |
Wolski |
Żeglce |
ŁKS Błękitni Żeglce |
80 |
Jakub |
Hejnar |
Szczepańcowa |
|
81 |
Nadia |
Szmist |
Swierzowa Polska |
KB Athletic Zrecin |
82 |
Wincenty |
Wojtasiewicz |
Nowy Glinik |
|
83 |
Jerzy |
Skalski |
Żeglce |
LKS Błękitni Żeglce |
84 |
Michał |
Wolski |
|
|
85 |
Grzegorz |
Gierula |
Łężany |
KB Athletic Zrecin |
86 |
Anna |
Patejuk |
Krosno |
Dzikie Życie Run Team |
Marsz Nordic Walking 6 km:
Nr |
Imię |
Nazwisko |
Miejscowość |
Klub sportowy |
3 |
Tomasz |
Wojtowicz |
Widacz |
K.B. Athletic Zrecin |
1 |
Robert |
Lis |
Korczyna |
N/Z |
87 |
Agnieszka |
Buczyńska |
Świerzowa Polska |
DORSUM |
88 |
Mariusz |
Szpunar |
Sonina |
Z Nurtem Sawy NW Klub |
89 |
Marek |
Pasierb |
Rzeszów |
PTG Sokół 1893 Mielec |
90 |
Witold |
Zych |
Rogi |
|
91 |
Krzysztof |
Krawczyk |
Żeglce |
Jest Lepiej Częstochowa |
92 |
Małgorzata |
Krawczyk |
Żeglce |
Jest Lepiej Częstochowa |
93 |
Iwona |
Kijak |
Krosno |
|
94 |
Radosław |
Niepokój |
Średnie Wielkie |
Wiktoria Potęgowo |
95 |
Marek |
Pasierb |
Rzeszów |
PTG Sokół 1893 Mielec |
96 |
Marta |
Sawicka |
Krościenko Wyżne |
Dwa Kije w Dębinie Krościenko Wyżne |
33 |
Marcin |
Kobak |
Żeglce |
B Ż |
97 |
Andrzej |
Czarnota |
Handzlówka |
Z Nurtem Sawy NW Klub |
98 |
Marek |
Sokołowski |
Rymanów-Zdrój |
PTG Sokół Rymanów |
99 |
Agnieszka |
Pasieka |
Ustrobna |
KB Athletic Zręcin |
100 |
Mariusz |
Borek |
Jedlicze |
Morsy Team |
101 |
Jacek |
Karbownik |
Wrocanka |
Morsy Team |
102 |
Wanda |
Czarnota |
Handzlówka |
Z Nurtem Sawy NW Klub |
103 |
Jolanta |
Rybka |
Jasło |
NW Team Jasło |
104 |
Marta |
Wiśniowska |
Jasło |
NW TIME Jasło |
105 |
Tadeusz |
Wójcik |
Jasło |
NW TEAM Jasło |
106 |
Andrzej |
Nitka |
Łaski |
NW TEAM Jasło |
107 |
Jakub |
Krawczyk |
Iwonicz |
|
108 |
Barbara |
Dobosz |
Żeglce |
|