![]()
Fuzja stała się faktem ![]()
![]()
Podczas ostatnich zawodów biegowych dotarła do nas informacja o zakończeniu rozmów pomiędzy prezesami klubów dotyczących ich połączenia
jak wynika z przeprowadzonych negocjacji Prezes LKS Błękitni Żeglce 1960 oraz Prezes Klubu Biegacza Athletic Zrecin Marcin Kisielewicz podpisali stosowne dokumenty i połączenie sekcji biegowych stało się faktem
dotychczasowa współpraca pokazała że obydwa kluby są świetne w organizacji wydarzeń biegowych ale i nie tylko, pozostaje więc tę współpracę zalegalizować
działaczom oraz zawodnikom życzymy udanych startów w zawodach ![]()
oraz wytrwałości we wspólnym realizowaniu postawionych celów ![]()
