• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

📢📢Fuzja stała się faktem 📢📢

Podczas ostatnich zawodów biegowych dotarła do nas informacja o zakończeniu rozmów pomiędzy prezesami klubów dotyczących ich połączenia 👍jak wynika z przeprowadzonych negocjacji Prezes LKS Błękitni Żeglce 1960 oraz Prezes Klubu Biegacza Athletic Zrecin Marcin Kisielewicz podpisali stosowne dokumenty i połączenie sekcji biegowych stało się faktem 👍 dotychczasowa współpraca pokazała że obydwa kluby są świetne w organizacji wydarzeń biegowych ale i nie tylko, pozostaje więc tę współpracę zalegalizować ♥️ działaczom oraz zawodnikom życzymy udanych startów w zawodach 🏃🏃 oraz wytrwałości we wspólnym realizowaniu postawionych celów 👏

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst