Drodzy Strażacy,
z okazji Waszego Święta, składamy Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech służba którą pełnicie na co dzień, niejednokrotnie narażając swoje życie, będzie źródłem radości, dumy i dobrze spełnionego obowiązku. Życzymy Wam dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jak najmniej pożarów i zdarzeń, a przede wszystkim szczęśliwych powrotów z akcji. A Wasz Patron - Św . Florian, niech roztacza nad Wami parasol ochronny i otacza swoja opieką Was oraz Wasze rodziny.
