• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Drodzy Strażacy,

z okazji Waszego Święta, składamy Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech służba którą pełnicie na co dzień, niejednokrotnie narażając swoje życie, będzie źródłem radości, dumy i dobrze spełnionego obowiązku. Życzymy Wam dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jak najmniej pożarów i zdarzeń, a przede wszystkim szczęśliwych powrotów z akcji. A Wasz Patron - Św . Florian, niech roztacza nad Wami parasol ochronny i otacza swoja opieką Was oraz Wasze rodziny.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.