Na Stronie dlh.futbolowo.pl pojawił się terminarz rozgywek (I runda) Dukielskiej Ligi Halowej.
Zapraszamy do zapoznania się z terminami rozgrywek naszej drużyny.
1 Kolejka 18.11.2012 |
||
Ziko Dukla |
* |
Orły Piesika godz. 15 00 |
Wolni Strzelcy |
* |
Bociany z Gahny godz. 15 40 |
Gandzia Squad |
* |
Zamex godz. 16 20 |
HDK Żeglce |
* |
Iwełka Iwla godz. 17 00 |
SKP Piotrex Dukla |
* |
B&S Fighters godz. 17 40 |
Beskid Tylawa |
* |
Górnik Lipowica godz. 18 20 |
2 Kolejka 24.11.2012 |
||
Orły Piesika |
* |
Górnik Lipowica godz. 15 00 |
B&S Fighters |
* |
Beskid Tylawa godz. 15 40 |
Iwełka Iwla |
* |
SKP Piotrex Dukla godz. 16 20 |
Zamex |
* |
HDK Żeglce godz. 17 00 |
Bociany z Gahny |
* |
Gandzia Squad godz. 17 40 |
Ziko Dukla |
* |
Wolni Strzelcy godz. 18 20 |
3 Kolejka 25.11.2012 |
||
Wolni Strzelcy |
* |
Orły Piesika godz. 15 00 |
Gandzia Squad |
* |
Ziko Dukla godz. 15 40 |
HDK Żeglce |
* |
Bociany z Gahny godz. 16 20 |
SKP Piotrex Dukla |
* |
Zamex godz. 17 00 |
Beskid Tylawa |
* |
Iwełka Iwla godz. 17 40 |
Górnik Lipowica |
* |
B&S Fighters godz. 18 20 |
4 Kolejka 02.12.2012 |
||
Orły Piesika |
* |
B&S Fighters godz. 15 00 |
Iwełka Iwla |
* |
Górnik Lipowica godz. 15 40 |
Zamex |
* |
Beskid Tylawa godz. 16 20 |
Bociany z Gahny |
* |
SKP Piotrex Dukla godz. 17 00 |
Ziko Dukla |
* |
HDK Żeglce godz. 17 40 |
Wolni Strzelcy |
* |
Gandzia Squad godz. 18 20 |
5 Kolejka 08.12.2012 |
||
Gandzia Squad |
* |
Orły Piesika godz. 15 00 |
HDK Żeglce |
* |
Wolni Strzelcy godz. 15 40 |
SKP Piotrex Dukla |
* |
Ziko Dukla godz. 16 20 |
Beskid Tylawa |
* |
Bociany z Gahny godz. 17 00 |
Górnik Lipowica |
* |
Zamex godz. 17 40 |
B&S Fighters |
* |
Iwełka Iwla godz. 18 20 |
6 Kolejka 09.12.2012 |
||
Orły Piesika |
* |
Iwełka Iwla godz. 15 00 |
Zamex |
* |
B&S Fighters godz. 15 40 |
Bociany z Gahny |
* |
Górnik Lipowica godz. 16 20 |
Ziko Dukla |
* |
Beskid Tylawa godz. 17 00 |
Wolni Strzelcy |
* |
SKP Piotrex Dukla godz. 17 40 |
Gandzia Squad |
* |
HDK Żeglce godz. 18 20 |
7 Kolejka 16.12.2012 |
||
HDK Żeglce |
* |
Orły Piesika godz. 15 00 |
SKP Piotrex Dukla |
* |
Gandzia Squad godz. 15 40 |
Beskid Tylawa |
* |
Wolni Strzelcy godz. 16 20 |
Górnik Lipowica |
* |
Ziko Dukla godz. 17 00 |
B&S Fighters |
* |
Bociany z Gahny godz. 17 40 |
Iwełka Iwla |
* |
Zamex godz. 18 20 |
8 Kolejka 22.12.2012 |
||
Orły Piesika |
* |
Zamex godz. 15 00 |
Bociany z Gahny |
* |
Iwełka Iwla godz. 15 40 |
Ziko Dukla |
* |
B&S Fighters godz. 16 20 |
Wolni Strzelcy |
* |
Górnik Lipowica godz. 17 00 |
Gandzia Squad |
* |
Beskid Tylawa godz. 17 40 |
HDK Żeglce |
* |
SKP Piotrex Dukla godz. 18 20 |
9 Kolejka 23.12.2012 |
||
SKP Piotrex Dukla |
* |
Orły Piesika godz. 15 00 |
Beskid Tylawa |
* |
HDK Żeglce godz. 15 40 |
Górnik Lipowica |
* |
Gandzia Squad godz. 16 20 |
B&S Fighters |
* |
Wolni Strzelcy godz. 17 00 |
Iwełka Iwla |
* |
Ziko Dukla godz. 17 40 |
Zamex |
* |
Bociany z Gahny godz. 18 20 |
10 Kolejka 29.12.2012 |
||
Orły Piesika |
* |
Bociany z Gahny godz. 15 00 |
Ziko Dukla |
* |
Zamex godz. 15 40 |
Wolni Strzelcy |
* |
Iwełka Iwla godz. 16 20 |
Gandzia Squad |
* |
B&S Fighters godz. 17 00 |
HDK Żeglce |
* |
Górnik Lipowica godz. 17 40 |
SKP Piotrex Dukla |
* |
Beskid Tylawa godz. 18 20 |
11 Kolejka 30.12.2012 |
||
Beskid Tylawa |
* |
Orły Piesika godz. 15 00 |
Górnik Lipowica |
* |
SKP Piotrex Dukla godz. 15 40 |
B&S Fighters |
* |
HDK Żeglce godz. 16 20 |
Iwełka Iwla |
* |
Gandzia Squad godz. 17 00 |
Zamex |
* |
Wolni Strzelcy godz. 17 40 |
Bociany z Gahny |
* |
Ziko Dukla godz. 18 20 |
Źródło: http://dlh.futbolowo.pl/news,1733387,na-pierwsza-runde.html#comment