Tomasz Serwa nowym Prezesem Błękitnych !!!
Na sobotnim zebraniu sprawozdawczo-wyborczym które odbyło się w świetlicy Domu Strażaka dokonano wyboru nowych władz klubu. W porównaniu z poprzednią kadencją w zarządzie zaszły spore zmiany. Z funkcji Prezesa zrezygnował Janusz Frużyński a z zajmowanych stanowisk postanowili zrezygnować Beata Przybyła (sekretarz) , Jerzy Skalski , Zbigniew Waliszko , Marcin Laskoś (członkowie zarządu).
Nowy ośmioosobowy zarząd klubu:
|
PREZES |
Tomasz Serwa |
|
W-c PREZES |
Wojciech Bularski |
|
SKARBNIK |
Tomasz Rachwalski |
|
SEKRETARZ |
Kamil Węgrzyn |
|
CZ.ZARZĄDU |
Tomasz Laskoś , Antoni Wolski , Tomasz Gunia , Sławomir Gackowski
|
Komisja rewizyjna:
|
PRZEWODNICZĄCY |
Janusz Frużyński |
|
CZŁONKOWIE |
Piotr Janik , Gerwin Gunia |
Gospodarze stadionu:
|
Kamil Doniek |
|
Tomasz Łopatkiewicz |
|
Tomasz Szymbara |
|
Adrian Wolski |
|
Krzysztof Gromek |
Friq
